BIP GOV
BIP Serwis Biuletynu :: Redakcja Redakcja Biuletynu ..cznej WSSE Szczecin

Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej WSSE Szczecin

Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej WSSE Szczecin:

Numer fax na który należy przesyłać dokumenty do kontaktu z redakcją BIP: 91 462-46-40

Bierszacka Grażyna
komórka: Oddział Administracji
telefon: 91-462-40-60 wew. 105
pokój: 111
e-mail: g.bierszacka@wsse.szczecin.pl

Brysiewicz Bartosz
komórka: Archwista / Administrator Bezpieczeństwa Informacji
telefon: 91-462-40-60 wew. 116
pokój: 211
e-mail: b.brysiewicz@wsse.szczecin.pl

Bąbel Sylwia
komórka: Oddział Badań Mikrobiologicznych
telefon: 91-462-40-60 wew.116
pokój: 211
e-mail: s.babel@wsse.szczecin.pl

Chromik Jacek
komórka: Oddział Higieny Pracy
telefon: 91-462-40-60 wew.104
pokój: 03B - Budynek B
e-mail: j.chromik@wsse.szczecin.pl

Czaja Wioletta
komórka: Oddział Kadr i Szkoleń
telefon: 91-462-40-60 wew.154
pokój: 105
e-mail: w.czaja@wsse.szczecin.pl

Domagała-Dobrzycka Małgorzata
komórka: Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny
telefon: 91-462-39-54
pokój: 108
e-mail: m.dobrzycka@wsse.szczecin.pl

Furmańska Katarzyna
komórka: Oddział Laboratoryjny Epidemiologii
telefon: 91-462-40-60 wew.107
pokój: 207
e-mail: k.furmanska@wsse.szczecin.pl

Golisz Agnieszka
komórka: Oddział Higieny Komunalnej
telefon: 91-462-40-60 wew.163
pokój: 408
e-mail: a.golisz@wsse.szczecin.pl

Gończarow Janusz
komórka: Oddział Higieny Radiacyjnej
telefon: 91-462-40-60 wew.112
pokój: 110
e-mail: j.gonczarow@wsse.szczecin.pl

Grzegorek Agnieszka
komórka: Oddział Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego
telefon: 91-462-40-60 wew.125
pokój: 402
e-mail: a.grzegorek@wsse.szczecin.pl

Herasymowicz-Bąk Mirosława
komórka: Dział Laboratoryjny
telefon: 91-462-40-60 wew.129
pokój: 302
e-mail: m.bak@wsse.szczecin.pl

Katarzyna Jakóbowska
komórka: Oddział Administracji
telefon: 91-462-40-60 wew.111
pokój: 111
e-mail: k.jakobowska@wsse.szczecin.pl

Jarosz Bogdan
komórka: Oddział Administracji
telefon: 91-462-40-60 wew.152
pokój: 101
e-mail: b.jarosz@wsse.szczecin.pl

Kapłan Małgorzata
komórka: Sekcja Informatyki
telefon: 91-462-40-60 wew.159
pokój: 116
e-mail: m.kaplan@wsse.szczecin.pl

Kolenda Karina
komórka: Sekcja Analizy Danych i Statystyki
telefon: 91-462-40-60 wew.157
pokój: 410
e-mail: k.kolenda@wsse.szczecin.pl

Kozłowska Martyna
komórka: Oddział Laboratoryjny HŻŻiPU
telefon: 91-462-40-60 wew.128
pokój: 05B -  Budynek B
e-mail: m.kozlowska@wsse.szczecin.pl

Kuchta Danuta
komórka: Oddział Badań Środowiskowych i Radiacyjnych
telefon: 91-462-40-60 wew.140
pokój: 316
e-mail: d.kuchta@wsse.szczecin.pl

Kulis Alicja
komórka: Oddział Laboratoryjny HŻŻiPU
telefon: 91-462-40-60 wew.212
pokój: 301
e-mail: a.kulis@wsse.szczecin.pl

Misiewicz Anna
komórka: Oddział Epidemiologii
telefon: 91-462-40-60 wew.164
pokój: 413
e-mail: a.misiewicz@wsse.szczecin.pl

Nikończuk Anna
komórka: Oddział Higieny Pracy
telefon: 91-462-40-60 wew.113
pokój: 02B - Budynek B
e-mail: a.nikonczuk@wsse.szczecin.pl

Nikończuk Paweł
komórka: Sekcja Informatyki
telefon: 91-462-40-60 wew.159
pokój: 116
e-mail: p.nikonczuk@wsse.szczecin.pl

Nowacka-Redlińska Ewa
komórka: Sekcja Prawna
telefon: 91-462-40-60 wew.133
pokój: 112
e-mail: e.nowacka@wsse.szczecin.pl

Opiela Renata
komórka: Oddział Epidemiologii
telefon: 91-462-40-60 wew. 109
pokój: 414
e-mail: r.opiela@wsse.szczecin.pl

Pielech Monika
komórka: Oddział Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia
telefon: 91-462-40-60 wew.184
pokój: 415
e-mail: m.pielech@wsse.szczecin.pl

Pietrusińska Elżbieta
komórka: Oddział Administracji
telefon: 91-462-40-60 wew.111
pokój: 111
e-mail: e.pietrusinska@wsse.szczecin.pl

Polak Henryka
komórka: Oddział Higieny Komunalnej
telefon: 91-462-40-60 wew.163
pokój: 408
e-mail: h.polak@wsse.szczecin.pl

Popik Joanna
komórka: Oddział Finansowy
telefon: 91-462-40-60 wew.129
pokój: 103
e-mail: e.powala@wsse.szczecin.pl

Powała Ewa
komórka: Oddział HŻŻiPU
telefon: 91-462-40-60 wew.136
pokój: 411
e-mail: e.powala@wsse.szczecin.pl

Ratko Anna
komórka: Oddział Badań Mikrobiologicznych
telefon: 91-462-40-60 wew.110
pokój: 212
e-mail: a.ratko@wsse.szczecin.pl

Redliński Damian
telefon: 91-462-40-60 wew.105
pokój: 111
d.redlinski@wsse.szczecin.pl

Siegeń Wanda
komórka: Oddział Higieny Dzieci i Młodzieży
telefon: 91-462-40-60 wew.149
pokój: 409
e-mail: w.siegen@wsse.szczecin.pl

Stołecka Renata
komórka: Oddział Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia
telefon: 91-462-40-60 wew.184
pokój: 415
e-mail: r.stolecka@wsse.szczecin.pl

Szczęsny Piotr
komórka: Sekcja Informatyki
telefon: 91-462-40-60 wew.159
pokój: 116
e-mail: p.szczesny@wsse.szczecin.pl

Szołomicka Krystyna
komórka: oddział HŻŻiPU
telefon: 91-462-40-60 wew.150
pokój: 412
e-mail: k.szolomicka@wsse.szczecin.pl

Tadrzyński Wojciech
komórka: Oddział Badań Środowiskowych i Radiacyjnych
telefon: 91-462-40-60 wew.146
pokój: 406
e-mail: w.tadrzynski@wsse.szczecin.pl

Tarczyńska Anna
komórka: Oddział Administracji
telefon: 91-462-40-60 wew.111
pokój: 111
e-mail: a.tarczynska@wsse.szczecin.pl

Trocha Małgorzata
komórka: Główny Specjalista ds. Systemu Jakości
telefon: 91-462-40-60 wew.157
pokój: 410
e-mail: m.trocha@wsse.szczecin.pl

Zajączkowska-Kostan Dominika
komórka: Oddział Higieny Komunalnej
telefon: 91-462-40-60 wew.153
pokój: 408
e-mail: d.zajaczkowska@wsse.szczecin.pl

Załuska Dąbrówka
komórka: Oddział Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia
telefon: 91-462-40-60 wew.184
pokój: 416
e-mail: d.zaluska@wsse.szczecin.pl

Powrót do góry strony Ilość wyświetleń: 11768
  • Data opublikowania : 2013-09-06 12:35:33
  • Data ostatniej modyfikacji : 2015-10-20 11:49:09
  • Ostatnia aktualizacja dokonana przez : Szczęsny Piotr
  • Informację wprowadził : Nikończuk Paweł
  • Odpowiedzialny za treść : Szczęsny Piotr
  • Podmiot udostępniający informację : WSSE Szczecin

Pobierz Acrobar Reader https://get.adobe.com/pl/reader/ do prawidłowego odczytywania treści zamieszczonych plików.

Zgodność z rozporządzeniem: W sprawie minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych

Projekt i wykonanie: WSSE Szczecin, Sekcja Informatyki; telefon 91 462 40 60 w 159

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2011-2013

Wersja serwisu 0.1.12, Problemy, uwagi bądź propozycje proszę zgłaszać na adres: wsse.szczecin@pis.gov.pl

X
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.