BIP GOV
BIP Wiadomości :: Aktualności Rozstrzygnięcie Woj..NOWYCH ZAGROŻENIACH
Lista artykułów

Rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Komendy Wojewódzkiej Policji na broszurę oraz logo o tematyce profilaktyki używania substancji psychoaktywnych przez młodzież w ramach Wojewódzkiego Programu Profilaktyki Używania Substancji Psychoaktywnych w tym nowych narkotyków POROZMAWIAJMY O ZDROWIU I NOWYCH ZAGROŻENIACH

We współpracy Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Komendy Wojewódzkiej Policji zorganizowano konkurs na broszurę oraz logo o tematyce profilaktyki używania substancji psychoaktywnych przez młodzież w ramach Wojewódzkiego Programu Profilaktyki Używania Substancji Psychoaktywnych w tym nowych narkotyków „Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach”. Uczestnikami konkursu byli uczniowie siódmych klas szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego.

Konkurs miał na celu przeciwdziałanie używaniu substancji psychoaktywnych w tym nowych narkotyków przez dzieci w wieku szkolnym klas siódmych szkół podstawowych oraz składał się z dwóch osobnych części:

 1. Konkurs na broszurę o tematyce profilaktyki używania substancji psychoaktywnych przez młodzież w ramach Wojewódzkiego Programu Profilaktyki Używania Substancji Psychoaktywnych w tym nowych narkotyków „Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach”.
  Do organizatora wojewódzkiego konkursu wpłynęło 45 prac przedstawiających broszurę w/w konkursu. Oceniano m. in. prawidłowość, treści prozdrowotne, pomysłowość i kreatywność oraz walory estetyczne.
   
 2. Konkurs na logo Wojewódzkiego Programu Profilaktyki Używania Substancji Psychoaktywnych w tym nowych narkotyków „Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach”
  Do organizatora wojewódzkiego konkursu wpłynęło 107 prac plastycznych przedstawiających logo w/w konkursu. Oceniano m. in. pomysłowość i kreatywność, walory estetyczne, zgodność tematyczną oraz nawiązanie do programu „Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach”

Wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się podczas uroczystej Gali w siedzibie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie. Dokładna data uroczystości zostanie podana w terminie późniejszym.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu.

Wykaz prac laureatów dostępny pod poniższym linkiem

Powrót do góry strony Ilość wyświetleń: 446
 • Data opublikowania : 2018-01-31 14:04:00
 • Data ostatniej modyfikacji : 2018-02-16 11:38:05
 • Ostatnia aktualizacja dokonana przez : Wierzchowski Mariusz
 • Informację wprowadził : Wierzchowski Mariusz
 • Odpowiedzialny za treść : Wawrowski Marcin
 • Podmiot udostępniający informację : WSSE Szczecin

Pobierz Acrobar Reader https://get.adobe.com/pl/reader/ do prawidłowego odczytywania treści zamieszczonych plików.

Zgodność z rozporządzeniem: W sprawie minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych

Projekt i wykonanie: WSSE Szczecin, Sekcja Informatyki; telefon 91 462 40 60 w 159

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2011-2013

Wersja serwisu 0.1.12, Problemy, uwagi bądź propozycje proszę zgłaszać na adres: wsse.szczecin@pis.gov.pl

X
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.