BIP GOV
BIP Krajowy Progra..Zakażeniom HIV Ogólnopolska kampan..e i swojego dziecka


Ogólnopolska kampania edukacyjna pt. Jeden test. Dwa życia. Zrób test na HIV. Dla siebie i swojego dziecka

Krajowe Centrum ds. AIDS będzie prowadziło w latach 2014-2015 nową kampanię społeczną o charakterze edukacyjno-profilaktycznym pt. „Jeden test. Dwa życia TM”. Kampania kierowana jest do kobiet planujących macierzyństwo i będących w ciąży oraz do lekarzy ginekologów. Krajowe Centrum ds. AIDS biorąc pod uwagę rosnącą aktywność przyszłych mam w Internecie postanowiło uruchomić stronę internetową kampanii, zapraszamy na www.aids.gov.pl

Do pobrania:

Szanowni Państwo,

Krajowe Centrum ds. AIDS prowadzi konkursu wiedzy na temat HIV i AIDS w ramach kampanii edukacyjnej „Jeden test. Dwa życia. Zrób test na HIV. Dla siebie i swojego dziecka ™”.

Konkurs skierowany jest do kobiet: młodych mam, kobiet planujących macierzyństwo oraz innych kobiet w wieku prokreacyjnym, realizowany w dniach 4–22 maja 2015 r.

Ideą Konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat HIV i AIDS oraz zwiększenie świadomości dotyczącej testowania w kierunku HIV wśród kobiet, a dzięki temu zmniejszenie liczby zakażeń HIV wśród nowo narodzonych dzieci w myśl kampanii „Jeden test. Dwa życia. Zrób test na HIV. Dla siebie i swojego dziecka ™”.

Panie, które zechcą się by wziąć udział w konkursie zapraszamy do odwiedzenie strony internetowej kampanii i do udzielenia drogą mailową odpowiedzi na pytania zamieszczone w zakładce „Konkurs wiedzy na temat HIV i AIDS dla kobiet”, która znajduje się w „Strefie dla kobiet”: http://www.aids.gov.pl/kampanie/1test.2zycia/

26 maja spośród Pań, które prześlą prawidłowe odpowiedzi zostaną wylosowane zwyciężczynie, które otrzymają książkę pt. „Córeczka” autorstwa Liliany Fabisińskiej.

Konkurs wiedzy na temat HIV i AIDS
dla kobiet w ciąży lub planujących ciążę organizowany w ramach kampanii edukacyjnej
„Jeden test. Dwa życia. Zrób test na HIV. Dla siebie i swojego dziecka™”

Krajowe Centrum ds. AIDS, agenda Ministra Zdrowia, ma przyjemność zaprosić Panie do wzięcia udziału w Konkursie wiedzy na temat HIV i AIDS dla kobiet w ciąży lub planujących ciążę organizowanym w ramach kampanii edukacyjnej „Jeden test. Dwa życia. Zrób test na HIV. Dla siebie i swojego dziecka™”.

Ideą Konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat HIV i AIDS oraz zwiększenie świadomości dotyczącej testowania w kierunku HIV wśród kobiet, a dzięki temu zmniejszenie liczby zakażeń HIV wśród nowo narodzonych dzieci.

W konkursie mogą brać udział młode mamy, kobiety planujące macierzyństwo oraz inne kobiety w wieku prokreacyjnym.

Przedmiotem konkursu jest wykazanie się wiedzą na temat HIV i AIDS w kontekście macierzyństwa przez udzielenie odpowiedzi na pytania konkursowe umieszczone na stronie internetowej http://www.aids.gov.pl/kampanie/1test.2zycia/ w Strefie dla kobiet.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać na adres konkurs@centrumaids.pl do 22 maja 2015 r.

26 maja wśród wszystkich prawidłowo wypełnionych zgłoszeń Krajowe Centrum ds. AIDS wylosuje 50 Pań, które otrzymająnagrodę – książkę „Córeczka” autorstwa Liliany Fabisińskiej.

Zamieszczony na stronie Regulamin określa szczegółowo warunki uczestnictwa w konkursie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony kampanii „Jeden test. Dwa życia. Zrób test na HIV. Dla siebie i swojego dziecka™” – znajdują się na niej informacje, które pomogą w udzieleniu prawidłowych odpowiedzi w teście wiedzy.

Zapraszamy Panie do udziału w konkursie!

Krajowe Centrum ds. AIDS

Agenda Ministra Zdrowia

Dodatkowych informacji w tej sprawie udziela:

Anna Kaczmarek, a.kaczmarek@aids.gov.pl, tel. 22 331 77 81

Powrót do góry strony Ilość wyświetleń: 10582
  • Data opublikowania : 2014-11-20 11:16:23
  • Data ostatniej modyfikacji : 2015-05-06 12:30:06
  • Informację wprowadził : Nikończuk Paweł
  • Odpowiedzialny za treść : Pielech Monika
  • Podmiot udostępniający informację : KC ds. AIDS

Pobierz Acrobar Reader https://get.adobe.com/pl/reader/ do prawidłowego odczytywania treści zamieszczonych plików.

Zgodność z rozporządzeniem: W sprawie minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych

Projekt i wykonanie: WSSE Szczecin, Sekcja Informatyki; telefon 91 462 40 60 w 159

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2011-2013

Wersja serwisu 0.1.12, Problemy, uwagi bądź propozycje proszę zgłaszać na adres: wsse.szczecin@pis.gov.pl

X
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.