Aktualizacja z dnia 04.02.2020: Konferencja szkoleniowa dla nauczycieli dot. programów edukacyjnych „Znamię? Znam je!” oraz „Podstępne WZW”

with Brak komentarzy

Konferencja szkoleniowa dla nauczycieli dot. programów edukacyjnych „Znamię? Znam je!” oraz „Podstępne WZW”

Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie oraz Fundacja „Gwiazda Nadziei” z siedzibą w Katowicach uprzejmie zapraszają na konferencję szkoleniową skierowaną do szkół, które przystąpiły do realizacji programów „Podstępne WZW” i „Znamię? Znam je!” na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Wydarzenie odbędzie w dniu 3 lutego 2020 r. o godz. 10.00 w Auli I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej–Curie Al. Piastów 12 w Szczecinie.

W celu zgłoszenia swojego uczestnictwa należy wypełnić formularz i przesłać go na adres do Oddziału Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia WSSE w Szczecinie na adres e-mail ozipz@wsse.szczecin.pl.

Zachęcamy również pozostałe szkoły ponadpodstawowe do udziału w programach. W celu zgłoszenia placówki należy kontaktować się z właściwą Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną.

Więcej informacji o programach http://gwiazdanadziei.pl/

 

Pliki do pobrania:

Aktualizacja z dnia 04.02.2020

 

W dniu 03.02.2020 w Auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczecinie odbyła się konferencja szkoleniowa przygotowująca do realizacji programów Fundacji Gwiazda Nadziei. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele placówek oświatowych, promotorzy zdrowia oraz Powiatowi Inspektorzy Sanitarni województwa zachodniopomorskiego, który przystąpili do realizacji programów „Znamię? Znam je” oraz „Podstępne WZW” - łącznie 82 osoby.

Relacja TVP - Źródło: TVP3 Szczecin